HOŞ GELDİNİZ. Üye Girişi Üye Ol Şifremi Unuttum Sepetim
   

 

Kampanya Ürünleri          Çok Satanlar          En Yeniler            Ödeme Seçenekleri           Kargo ve Teslimat            Hakkımızda            İletişim           Duyurular         
   

Biz Kimiz?

 

HAKKIMIZDA

            Firmamız 1994 yılında Bitkisel üretim, pazarlama ve Tarımsal sanayi alanında faaliyet göstermek maksadıyla kurulmuştur. Kendi fide üretim seralarımızın imalatını ve mekanizasyonunu firmamız kendisi yapmıştır. Bir süre çıplak kök fide üretimi yaptıktan sonra viyolde fide üretimine geçmiş bu arada kurumsal orta ölçekli firmalara ve piyasaya peyzaj projeleri üretmiş ve uygulamalarını yapmıştır. Süs bitkisi üretiminde, dış mekan süs bitkisi, çam çalı grubu üretiminde, her türlü meyve fidanında, sebze fidesi üretiminde, mevsimlik çiçek üretiminde farklı bölgelerde faaliyet göstermekle birlikte toptan ve perakende ticaretini de yapmaktadır. Tarım bakanlığından ruhsatlı olan firmamızın (ruhsat sicil: 43–T-126) kendine ait son teknoloji soğuk hava deposu bulunmaktadır ve yıllık bir milyon adet frigo çilek fidesi tedarik edebilme yeteneğindedir.                                                                     
            İşinde kazandığını işine yatırmayı şiar edinen firmamız spesifik tarım alet ve makineleri üzerine araştırmalarını viyole tohum ekme makineleri üzerine yoğunlaştırmış ve 2007 yılında arge çalışmalarını başlatmıştır. Kendi tasarımı olan viyole sebze ve çiçek tohumu ekme makinelerini sanayicilere ürettirme çalışmalarından sonuç alamayınca üretim için gerekli olan makine, alet, ekipmanlardan oluşan bir atölye kurmuş bu makinelerde farklı alanlarda piyasaya fason iş üretmekte, aynı zamanda kendi imalatlarını ve arge çalışmasında elde edilen prototipleri yapmaktadır.                                                           
            Üretim, tedarik, pazarlama ve imalat noktasında tohum kalibrasyonu, tohum zenginleştirme, tohum ekme, bitki yetiştirme, bitki transferi, bitki besleme, bitki koruma konuları üzerinde üniversite-özel sektör bağlamında araştırmalarımız devam etmektedir. 

 


Fırsatlardan Haberdar Olun


Ana Sayfa Sipariş Müşteri Hizmetleri
Fotoğraf Galerisi Nasıl Sipariş Verebilirim ? Teslimat, İade ve Değişiklik
Firmamız Hakkında Bilgiler   Ödeme Seçenekleri Güvenlik
İletişim Bilgileri   Garanti & Gizlilik

Bu Web Sitesi EGE BİLGİSAYAR E-Ticaret Sistemleri Kullanılarak Hazırlanmıştır.Ticari Bulut